Pompy

Firma Caprari specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań dla firm średniej i małej wielkości. Zapraszamy do skorzystania z oferty .Firma Caprari specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań dla firm średniej i małej wielkości. Zapraszamy do skorzystania z oferty .Firma Caprari specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań dla firm średniej i małej wielkości. Zapraszamy do skorzystania z oferty. zobacz charakterystyki

Hydro-Vacuum S.A. jako jeden z największych, polskich producentów pomp i systemów pompowych w codziennych działaniach stara się przede wszystkim dbać o swoich Klientów i zapewnić komfort użytkowania dostarczanych produktów. zobacz charakterystyki

BELARDI to typoszereg pomp głębinowych o zróżnicowanych parametrach umożliwiających dobranie odpowiedniej pompy zarówno dla zaopatrzenia w wodę małych obiektów (np. działki rekreacyjne) jak i dużych obiektów przemysłowych, czy też wodociągów miejskich. Wykonane z trwałych i odpornych na korozję materiałów. Pompy o średnicy 74, 95 mm mogą być zasilane prądem o napięciu 230V lub 400V. Pompy o śrenicy 140 mm wykonywane są tylko z silnikami na 400V.

ZASTOSOWANIE: pompowanie wody z wierconych studni; dostarczanie wody pitnej do układów hydroforowych ze zbiorników w gospodarstwie domowym i gospodarce; nieduże, automatyczne systemy do nawodnień ogrodowych; irygacja w rolnictwie. zobacz charakterystyki

Zatapialne pompy głębinowe C.R.I. są dostępne o średnicach: 3”, 4”, 6” i 8” w różnych wykonaniach materiałowych, ze szczególnie wytrzymałymi łożyskami dzięki czemu osiągnięto wysoką trwałość produktów. Wykonanie pomp gwarantuje bezusterkową pracę dzięki zastosowaniu w procesie projektowania i produkcji najnowszych innowacji w tej dziedzinie oraz dzięki stosowaniu skrupulatnej końcowej kontroli jakości. Pompy charakteryzują się mocną konstrukcją a procedura testowa zapewnia wysoki standard produktu. Specjalne, odporne materiały użyte do wytwarzania pomp gwarantują ich trwałość, sprawność i łatwość w utrzymaniu. Jednakże aby osiągnąć satysfakcjonujące wyniki, kluczową sprawą jest właściwy dobór, instalacja zapewnienie odpowiednich warunków pracy. Należyte utrzymanie pompy nie zaczyna się od naprawy i/lub wymiany zużytych części ale od chwili właściwego doboru całego wyposażenia. Równie ważne jest staranne wykonanie całej instalacji, lekceważenie podstawowych zabezpieczeń w trakcie instalacji skutkuje przedwczesnym zużyciem. Jednym słowem: dobra praca zależy od dobrego utrzymania. zobacz charakterystyki

Oferuje wysokiej jakości pompy do wody zimnej, ścieków, co, cwu, techniki basenowej i hydromasażu, wody deszczowej, zdemineralizowanej oraz morskiej. Proponowane przez nas baterie łazienkowe i kuchenne są wykonane z najlepszych materiałów z najwyższą starannością i precyzją. Jakość oferowanych produktów potwierdzona jest certyfikatami ISO oraz atestami PZH. W oferowanych Państwu produktach zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i ergonomiczne. Potwierdzeniem niezawodności, a zarazem zadowolenia użytkowników naszych produktów jest praktyczny brak uszkodzeń z winy producenta oraz bardzo niska awaryjność z innych przyczyn. Proponowane Państwu rozwiązania pozwalają uniknąć niespodzianek i optymalnie dostosować system pompowy do potrzeb użytkownika. zobacz charakterystyki

Rury PE i PVC

W ramach systemu wodociągowego z PVC oferujemy: Rury PVC PN6 DN90 - DN500 Rury PVC PN10 DN90 - DN500 Kształtki ciśnieniowe z PVC PN10 DN90- DN200 Rury z PVC są lekkie, trwałe i tańsze w stosunku do innych rodzajów rur. Są odporne na korozję. Gładka wewnętrzna powierzchnia rury minimalizuje straty ciśnienia na dużych odległościach.Trwałość połączeń gwarantują kielichy rur wyposażone fabrycznie w doskonałe jakościowo uszczelki. Dla ułatwienia montażu sieci oferujemy również kształtki połączeniowe (mufy,dwukielichy,kolana,złączki kołnierzowe). W rezultacie, rury i kształtki z PVC cieszą sie ogromną popularnością począwszy od projektantów, poprzez inwestorów, skończywszy na firmach budowlanych montujących sieci wodociągowe.

Rury i kształtki z HDPE do wodociągów i kanalizacji Rury polietylenowe przeznaczone do budowy sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, a także sieci przesyłowych dla wielu substancji chemicznych. Polietylenowe rury produkowane są w dwóch klasach: PE80 i PE100. Podstawową różnicą jest gęstość surowca użytego do produkcji rur. Rury PE100 mogą wytrzymać ciśnienie do 1,6 MPa, a rury PE80 do 1,25 MPa. Zakres produkowanych średnic to DN16-DN400. Oferujemy rury w kręgach (DN16-DN110) oraz w sztangach 12-sto metrowych (DN75-DN400). Polietylen charakteryzuje się niskim ciężarem właściwym oraz dużą odpornością na działanie większości substancji chemicznych.

Liny polipropylenowe

 • Ppf 8-H-20 8mm
 • Ppf 10-H-20//100CT? 10mm
 • Ppf 12-L/CM100? 12mm
 • Ppf 14-L/CM100 14mm
 • Ppf 200-5-16Rd/200CT 5mm
 • Ppf 200-6-16Rd/CM300 6mm
 • Ppf 200-14-16Rd/100CT? 14mm
 • Charakterystyka - wysokiej klasy jedwab polipropylenowy - w pełnej gamie kolorów - barwione w masie surowcowej - stabilizowane na promienie UV - nie absorbujące wody - lekkie - zgodne z normami WT-1/91, WT-2/91, WT 5/91, WT-12/91, WT-3/92 (w zależności od formy)

  Przewody elektryczne

  TYP: H07RN-F (OnPd)

  Nazwa przewodu: Przewód oponowy przemysłowy o izolacji gumowej i oponie wzmocnionej z gumy trudnopalnej i olejoodpornej Napięcie znamionowe: 450/750 VDopuszczalna temperatura pracy: 60°C Norma: PN-91/E-90104? ? ? Zastosowanie: Do przenośnych i ruchomych odbiorników o dużym poborze mocy używanych w przemyśle i rolnictwie

  TYP: H05RR-F (OW)

  Nazwa przewodu: Do ruchomych i przenośnych odbiorników domowych, rolniczych i warsztatowych o średnim poborze mocy. Napięcie znamionowe: 300/500 V Dopuszczalna temperatura pracy: 70°C Norma: PN-91/E-90104 Zastosowanie: Do ruchomych i przenośnych odbiorników domowych, rolniczych i warsztatowych o średnim poborze mocy.

  TYP: H01N2-D (OnS 1)

  Nazwa przewodu: Przewód spawalniczy z żyłą miedzianą o izolacji z gumy trudno palnej i olejoodpornej Napięcie znamionowe: 300 V Dopuszczalna temperatura pracy: 70°C Norma: PN-91/E-90104 Zastosowanie: Do połączenia elektrody spawalniczej ze spawarką.

  TYP: YKY

  Nazwa przewodu: Kabel elektroenergetyczny o żyłach miedzianych, o izolacji polwinitowej i powłoce polwinitowej Napięcie znamionowe: 600/1000 V Dopuszczalna temperatura pracy: 70°C Norma: BBJ-98/KT - 1306 Zastosowanie: Ogólnego zastosowania do układania w ziemi, kanałach kablowych i liniach zewnętrznych.

  TYP: OWY

  Nazwa przewodu: Przewody oponowe warsztatowe o żyłach miedzianych o izolacji i oponie polwinitowej Napięcie znamionowe: 300/500 V Dopuszczalna temperatura pracy: 70°C Norma: PN-91/E-90103 Zastosowanie: Do ruchomych i przenośnych odbiorników domowych, rolniczych i warsztatowych o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.

  Opis techniczny dostępny jest tutaj

  Oczyszczalnie ekologiczne i odżelaziacze wody

  Instalacje specjalne

  Na indywidualne zamówienie klienta zaprojektujemy i wykonamy instalacje specjalne. Staramy się opracowywać systemy zaspokajające najbardziej nietypowe i wyszukane potrzeby naszych Klientów. Przez lata naszej działalności zdobyliśmy szereg doświadczeń w zakresie konstruowania i wykonawstwa instalacji specjalnych.

  Złączki żeliwne ocynkowane

  Złączki do rur PE - charakterystyka

  Wizytówki

  Tutaj możesz zadać pytanie dotyczące oferty naszego sklepu

  ArtPomp
  Aneta Gudaszewska
  Badowo-Msciska
  Mszczonów

  NIP: 838-160-43-47
  REGON: 140035168
  Tel.: 46-857-38-42
  Tel.: +48 609 542 639
  email: sklep@artpomp.pl

  Jesteśmy Do Państwa Dyspozycji