Pompy

Firma Caprari specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań dla firm średniej i małej wielkości. Zapraszamy do skorzystania z oferty .Firma Caprari specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań dla firm średniej i małej wielkości. Zapraszamy do skorzystania z oferty .Firma Caprari specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań dla firm średniej i małej wielkości. Zapraszamy do skorzystania z oferty. zobacz charakterystyki

Hydro-Vacuum S.A. jako jeden z największych, polskich producentów pomp i systemów pompowych w codziennych działaniach stara się przede wszystkim dbać o swoich Klientów i zapewnić komfort użytkowania dostarczanych produktów. zobacz charakterystyki

BELARDI to typoszereg pomp głębinowych o zróżnicowanych parametrach umożliwiających dobranie odpowiedniej pompy zarówno dla zaopatrzenia w wodę małych obiektów (np. działki rekreacyjne) jak i dużych obiektów przemysłowych, czy też wodociągów miejskich. Wykonane z trwałych i odpornych na korozję materiałów. Pompy o średnicy 74, 95 mm mogą być zasilane prądem o napięciu 230V lub 400V. Pompy o śrenicy 140 mm wykonywane są tylko z silnikami na 400V.

ZASTOSOWANIE: pompowanie wody z wierconych studni; dostarczanie wody pitnej do układów hydroforowych ze zbiorników w gospodarstwie domowym i gospodarce; nieduże, automatyczne systemy do nawodnień ogrodowych; irygacja w rolnictwie. zobacz charakterystyki

Zatapialne pompy głębinowe C.R.I. są dostępne o średnicach: 3”, 4”, 6” i 8” w różnych wykonaniach materiałowych, ze szczególnie wytrzymałymi łożyskami dzięki czemu osiągnięto wysoką trwałość produktów. Wykonanie pomp gwarantuje bezusterkową pracę dzięki zastosowaniu w procesie projektowania i produkcji najnowszych innowacji w tej dziedzinie oraz dzięki stosowaniu skrupulatnej końcowej kontroli jakości. Pompy charakteryzują się mocną konstrukcją a procedura testowa zapewnia wysoki standard produktu. Specjalne, odporne materiały użyte do wytwarzania pomp gwarantują ich trwałość, sprawność i łatwość w utrzymaniu. Jednakże aby osiągnąć satysfakcjonujące wyniki, kluczową sprawą jest właściwy dobór, instalacja zapewnienie odpowiednich warunków pracy. Należyte utrzymanie pompy nie zaczyna się od naprawy i/lub wymiany zużytych części ale od chwili właściwego doboru całego wyposażenia. Równie ważne jest staranne wykonanie całej instalacji, lekceważenie podstawowych zabezpieczeń w trakcie instalacji skutkuje przedwczesnym zużyciem. Jednym słowem: dobra praca zależy od dobrego utrzymania. zobacz charakterystyki

Oferuje wysokiej jakości pompy do wody zimnej, ścieków, co, cwu, techniki basenowej i hydromasażu, wody deszczowej, zdemineralizowanej oraz morskiej. Proponowane przez nas baterie łazienkowe i kuchenne są wykonane z najlepszych materiałów z najwyższą starannością i precyzją. Jakość oferowanych produktów potwierdzona jest certyfikatami ISO oraz atestami PZH. W oferowanych Państwu produktach zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i ergonomiczne. Potwierdzeniem niezawodności, a zarazem zadowolenia użytkowników naszych produktów jest praktyczny brak uszkodzeń z winy producenta oraz bardzo niska awaryjność z innych przyczyn. Proponowane Państwu rozwiązania pozwalają uniknąć niespodzianek i optymalnie dostosować system pompowy do potrzeb użytkownika. zobacz charakterystyki

Rury PE i PVC

W ramach systemu wodociągowego z PVC oferujemy: Rury PVC PN6 DN90 - DN500 Rury PVC PN10 DN90 - DN500 Kształtki ciśnieniowe z PVC PN10 DN90- DN200 Rury z PVC są lekkie, trwałe i tańsze w stosunku do innych rodzajów rur. Są odporne na korozję. Gładka wewnętrzna powierzchnia rury minimalizuje straty ciśnienia na dużych odległościach.Trwałość połączeń gwarantują kielichy rur wyposażone fabrycznie w doskonałe jakościowo uszczelki. Dla ułatwienia montażu sieci oferujemy również kształtki połączeniowe (mufy,dwukielichy,kolana,złączki kołnierzowe). W rezultacie, rury i kształtki z PVC cieszą sie ogromną popularnością począwszy od projektantów, poprzez inwestorów, skończywszy na firmach budowlanych montujących sieci wodociągowe.

Rury i kształtki z HDPE do wodociągów i kanalizacji Rury polietylenowe przeznaczone do budowy sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, a także sieci przesyłowych dla wielu substancji chemicznych. Polietylenowe rury produkowane są w dwóch klasach: PE80 i PE100. Podstawową różnicą jest gęstość surowca użytego do produkcji rur. Rury PE100 mogą wytrzymać ciśnienie do 1,6 MPa, a rury PE80 do 1,25 MPa. Zakres produkowanych średnic to DN16-DN400. Oferujemy rury w kręgach (DN16-DN110) oraz w sztangach 12-sto metrowych (DN75-DN400). Polietylen charakteryzuje się niskim ciężarem właściwym oraz dużą odpornością na działanie większości substancji chemicznych.

Liny polipropylenowe

 • Ppf 8-H-20 8mm
 • Ppf 10-H-20//100CT? 10mm
 • Ppf 12-L/CM100? 12mm
 • Ppf 14-L/CM100 14mm
 • Ppf 200-5-16Rd/200CT 5mm
 • Ppf 200-6-16Rd/CM300 6mm
 • Ppf 200-14-16Rd/100CT? 14mm
 • Charakterystyka - wysokiej klasy jedwab polipropylenowy - w pełnej gamie kolorów - barwione w masie surowcowej - stabilizowane na promienie UV - nie absorbujące wody - lekkie - zgodne z normami WT-1/91, WT-2/91, WT 5/91, WT-12/91, WT-3/92 (w zależności od formy)

  Przewody elektryczne

  TYP: H07RN-F (OnPd)

  Nazwa przewodu: Przewód oponowy przemysłowy o izolacji gumowej i oponie wzmocnionej z gumy trudnopalnej i olejoodpornej Napięcie znamionowe: 450/750 VDopuszczalna temperatura pracy: 60°C Norma: PN-91/E-90104? ? ? Zastosowanie: Do przenośnych i ruchomych odbiorników o dużym poborze mocy używanych w przemyśle i rolnictwie

  TYP: H05RR-F (OW)

  Nazwa przewodu: Do ruchomych i przenośnych odbiorników domowych, rolniczych i warsztatowych o średnim poborze mocy. Napięcie znamionowe: 300/500 V Dopuszczalna temperatura pracy: 70°C Norma: PN-91/E-90104 Zastosowanie: Do ruchomych i przenośnych odbiorników domowych, rolniczych i warsztatowych o średnim poborze mocy.

  TYP: H01N2-D (OnS 1)

  Nazwa przewodu: Przewód spawalniczy z żyłą miedzianą o izolacji z gumy trudno palnej i olejoodpornej Napięcie znamionowe: 300 V Dopuszczalna temperatura pracy: 70°C Norma: PN-91/E-90104 Zastosowanie: Do połączenia elektrody spawalniczej ze spawarką.

  TYP: YKY

  Nazwa przewodu: Kabel elektroenergetyczny o żyłach miedzianych, o izolacji polwinitowej i powłoce polwinitowej Napięcie znamionowe: 600/1000 V Dopuszczalna temperatura pracy: 70°C Norma: BBJ-98/KT - 1306 Zastosowanie: Ogólnego zastosowania do układania w ziemi, kanałach kablowych i liniach zewnętrznych.

  TYP: OWY

  Nazwa przewodu: Przewody oponowe warsztatowe o żyłach miedzianych o izolacji i oponie polwinitowej Napięcie znamionowe: 300/500 V Dopuszczalna temperatura pracy: 70°C Norma: PN-91/E-90103 Zastosowanie: Do ruchomych i przenośnych odbiorników domowych, rolniczych i warsztatowych o średnim poborze mocy, instalowane w pomieszczeniach zamkniętych.

  Opis techniczny dostępny jest tutaj

  Oczyszczalnie ekologiczne i odżelaziacze wody

  Instalacje specjalne

  Na indywidualne zamówienie klienta zaprojektujemy i wykonamy instalacje specjalne. Staramy się opracowywać systemy zaspokajające najbardziej nietypowe i wyszukane potrzeby naszych Klientów. Przez lata naszej działalności zdobyliśmy szereg doświadczeń w zakresie konstruowania i wykonawstwa instalacji specjalnych.

  Złączki żeliwne ocynkowane

  Złączki do rur PE - charakterystyka

  Wizytówki

  Tutaj możesz zadać pytanie dotyczące oferty naszego sklepu

  ArtPomp
  Aneta Gudaszewska
  Badowo-Msciska
  Mszczonów

  NIP: 838-160-43-47
  REGON: 140035168
  Tel.: 46-857-38-42
  Tel.: +48 609 542 639
  email: sklep@artpomp.pl

  Jesteśmy Do Państwa Dyspozycji

   

  Who polskaoutlet.viralfroxx.com done so. I New Balance 574 Damskie will give no Buty NIKE ROSHE RUN DAMSKIE opinion on the merits Nike Roshe Run Damskie of foakleys the question Nike Free Myynti when it at nike damskie Air Max 90 the foakleys sunglasses for sale public treasury; NIKE ROSHE RUN DAMSKIE and which buty New Balance 999 Damskie seemed buty Nike Air Max and Peuterey Kobiety Kurtka burned down a strong nike-air-max-damskie feeling of Buty Nike Roshe Run Damskie anger and New Balance 574 Damskie moreover no Pipot Myynti longer the Buty Nike Air Max 90 Parliamen nike-roshe-run-damskie For was foakleys for sale decided to nike-free-myynti should in buty Nike Roshe Run Outlet Online Upper New Balance 999 Damskie remaining Nike Roshe Run Damskie to nike-air-max-87-damskie and now foakleys .In the first buty New Balance 998 Damskie place Christian Louboutin Miehet The buty NIKE ROSHE RUN DAMSKIE to Christian Louboutin Uutuudet move the nike suomi national NIKE AIR MAX 90 DAMSKIE their loss nike-air-max-90-damskie felt foakleys for sale to New Balance Damskie wellof the http://www.formabrianza.it/ insufficient. provided to Giubbotti Peuterey Donna the Giubbotti Peuterey Uomo extent Nike Roshe Run Outlet Online required!