a r t p o m p

Wybierz doświadczenie!
Nasi pracownicy mają specjalistyczne kursy, masz pewność profesjonalnej usługi.

Mamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników.

Wybierz doświadczenie! Nasi pracownicy mają certyfikaty min. Galmetu i specjalistyczne kursy montażu. Wybierajac nas wybierasz to, że twoja usługa będzie kompleksowo skończona od A do Z. Wybierz mądrze, wybierz:

  • Profesjonalizm
  • Doświadczenie
  • Kursy i certyfikaty
  • Doskonałe opinie
  • Niskie ceny

Kompletny montaż pompy ciepła

Właściwe wykonanie powyższych prac zagwarantuje prawidłową pracę pompy ciepła z najwyższym współczynnikiem efektywności. Zanim jednak przejdziemy do prac montażowych musimy zająć się obliczeniami. Najważniejsze w montażu pompy ciepła jest odpowiedni dobór jej mocy grzewczej w stosunku do zapotrzebowania na energię cieplną danego budynku

Posiadając już obliczenia zapotrzebowania na energię cieplną budynku przechodzimy do doboru pompy ciepła. Wykorzystujemy do tego celu program WP-OPT – komputerowy program symulacyjny instalacji z pompami ciepła, uznawany za jeden z najbardziej dokładnych programów tego typu. Wprowadzamy informacje związane m.in. z OZC, rodzajem ogrzewania ( temperaturą zasilania ) oraz wszystkimi najważniejszymi parametrami dobieranej jednostki pompy ciepła. Efektem tego jest bardzo dokładny dobór jej mocy grzewczej. Obliczanie zapotrzebowania cieplnego wraz z dokładnym doborem mocy pompy ciepła jest zajęciem czasochłonnym , ale tylko w ten sposób gwarantuje poprawną pracę instalacji i co równie ważne, daje możliwość wglądu w analizę rocznych kosztów eksploatacji pompy ciepła.